محصولات پاندا

  • پاندا آنتی ویروس پرو ۲۰۱۵

تمامی نسخه های ۲۰۰۹ و بالاتر  یک و سه کاربره از طریق آدرس http://active.sabzandishan.ir قابلیت ارتقاء رایگان به نسخه ۲۰۱۵ را دارند.

آنتی ویروس پاندا 2015

Panda Antivirus Pro 2015

کشف و پاکسازی پیشگیرانه ویروس ها …

سبک ترین برنامه امنیتی، برای حفاظت مؤثر از رایانه های خانگی و شخصی؛ این نرم افزار، رایانه شما را در برابر نفوذ کلیه انواع کدهای مخرب و ویروس های رایانه ای امن نگاه می دارد و حملات مخرب هک را به خوبی کنترل می کند. با نصب این برنامه، جستجوهای اینترنتی خود را امن کنید و در نهایت آرامش خیال به دانلود، آپلود، اشتراک و تبادل فایل در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی بپردازید.

download-button

اینترنت سکیوریتی پاندا 2015

Panda Internet Security 2015

دسترسی امن به فضای ناامن اینترنت …

یک مجموعه بی نظیر از راهکارهای قدرتمند امنیتی برای مقابله با تهدیدهایی که از طریق اینترنت به طرف رایانه شما سرازیر می شوند. با نصب این نرم افزار، اطلاعات خصوصی و محرمانه خود را در برابر روش های پیشرفته تخریب و سرقت بیمه کنید و در امن ترین حالت ممکن به فعالیت های بانکی آنلاین، خریدهای اینترنتی و ارسال یا دریافت الکترونیکی پول بیردازید. شما با استفاده از این برنامه امنیتی قدرتمند، تمام راه های نفوذ به رایانه خود را بسته اید.

download-button

پاندا گلوبال پروتکشن 2015

Panda Global Protection 2015

امنیت مطلق اطلاعات و تجهیزات رایانه ای …

با استفاده از این نرم افزار، جدیدترین فن آوری های امنیتی را به خدمت بگیرید تا اطلاعات و تجهیزات رایانه ای شما کاملاً امن و حفاظت شده باقی بمانند. این نرم افزار، جامع ترین و کاملترین مجموعه امنیتی در بازار است که تمام انواع نیازهای حفاظتی شما را پوشش می دهد. با نصب این برنامه امنیتی، رایانه شما به دژی مستحکم و نفوذناپذیر تبدیل می شود تا کلیه فعالیت ها و ارتباط های اینترنتی و نیز اطلاعات محرمانه و ارزشمند شما، امن و غیرقابل دسترسی بمانند.

download-button

شما باید وارد شوید برای ارسال یک نظر