کسپرسکی برای کسب و کار کوچک

Kaspersky_Small_Office_Security_201510-265387از کسب و کار خود محافظت کنید

وابستگی بیش از اندازه به کامپیوتر و اینترنت به این معناست که سیستم‌های کامپیوتریِ تمام کسب و کارها در معرض حملات سایبری قرار داشته و اطلاعات تجاری باارزش، تراکنش‌های آنلاین و سایر داده‌های حساس همواره در خطر است. کسب و کارهای کوچک با همان خطراتی سر و کار دارند که امنیت کسب و کارهای بزرگ را نیز تهدید می‌کند، با این تفاوت که کسب و کارهای کوچک از زمان یا سرمایه کافی برای مدیریت راهکارهای امنیتی پیچیده IT برخوردار نیستند. Kaspersky Small Office Security محصولی با برترین فناوری‌های امنیتی و نصب، تنظیم و راه‌اندازی آسان است. این راهکار از دامنه وسیعی از ابزار و اطلاعات از جمله سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، فایل سرورها، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های آندرویدی، تراکنش‌های بانکی آنلاین، داده‌های تجاری و اطلاعات شخصی مشتریان محافظت می‌کند.
* امنیت برتر – محافظت چندلایه از کسب و کار شما برابر آخرین بدافزارها
* امنیت در اینترنت – محافظت از کسب و کار شما برابر حفره‌ها و حملات فیشینگ
* امنیت ابزارهای همراه – فناوری‌های ضدسرقت و ضدبدافزار برای محافظت از ابزارهای آندرویدی
* امنیت بانکداری آنلاین – برخورداری از یک لایه امنیتی برای محافظت از عملیات بانکی تحت وب به‌وسیله فناوری Safe Money
* امنیت اطلاعات تجاری – محافظت از اطلاعات تجاری به‌وسیله رمزنگاری و تهیه نسخه پشتیبان از داده‌های حساس، حتی در صورت گم‌شدن، از دست رفتن یا سرقت دستگاه‌ها.
* مدیریت رمز عبور – ابزاری برای ایجاد گذرواژه‌های قوی و پیچیده و حفظ امنیت کاربران

امکانات و قابلیتها

امنیت سیستم‌های کامپیوتری

هر روز بیش از ۲۰۰ هزار بدافزار در اینترنت منتشر می‌شود و کسب و کارها باید دارایی‌های IT خود را برابر این حجم بزرگ از تهدیدات محافظت کنند. Kaspersky Small Office Security با بکارگیری همزمان از شیوه‌های امنیتی پیش‌گیرانه و شناسایی الگوی رفتاری بدافزارها به‌وسیله پایگاه داده ابری، یک پوشش محافظتی چند لایه را برابر بدافزارها ایجاد می‌کند

ضدبدافزار

موتور ضدبدافزار پیشرفته کسپرسکی از سیستم‌ها و فایل سرورهای شما برابر انواع بدافزارها محافظت می‌کند:

 • ویروس‌های کامپیوتری
 • تروجان‌ها
 • کرم‌ها
 • Keyloggerها
 • جاسوس‌افزارها و تبلیغ‌افزارها
 • روت‌کیت‌ها
 • بات‌ها

فایروال

فایروال کسپرسکی:

 • ترافیک و جابه‌جایی‌های شبکه را برای اطمینان از سلامت اتصال اینترنت و شبکه‌های محلی اسکن می‌کند.
 • سیاست‌های امنیتی را روی اپلیکیشن‌ها و اتصال‌های شبکه اعمال می‌کند.

پشتیبانی ابری

کسپرسکی برای مقابله با تهدیدات نوظهور در کوتاه‌ترین زمان ممکن از راهکارهای ابری بهره می‌برد. شبکه امنیتی کسپرسکی (KSN) برپایه فناوری ابری به گردآوری اطلاعات مربوط به آلودگی‌های نرم‌افزاری میلیون‌ها کاربر خود در سراسر دنیا می‌پردازد؛ اطلاعاتی که با تنها با توافق کاربران با کسپرسکی به‌اشتراک گذاشته می‌شود. جریان پیوسته اطلاعات به کسپرسکی امکان می‌دهد کاربران را برابر آخرین تهدیدات محافظت کند، حتی پیش از آنکه پایگاه داده ضدویروس آنها به‌روز شود.

 • تمام مصرف‌کنندگان Kaspersky Small Office Security از این سرویس ابری بهره‌مند می‌شوند، حتی اگر اطلاعات مربوط به آلودگی‌های سیستم خود را با کسپرسکی به‌اشتراک نگذارند.

سیستم نظارت

با فرض اینکه سیستم شما به یک بدافزار آلوده شود، Kaspersky Small Office Security:

 • رویدادهای مشکوک را روی سیستم شناسایی و تهدیدات را از بین خواهد برد.
 • سیستم شما را به‌طور خودکار به حالت پیش از آلودگی برمی‌گرداند.

امنیت اینترنتی و بانکداری آنلاین

خطرات اینترنتی انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ را تهدید می‌کند، به‌خصوص زمانی که این کسب و کارها تراکنش‌ها و عملیات بانکی خود را به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند. فناوری‌های Kaspersky Small Office Security امنیت کسب و کارها را تضمین می‌کند:

Safe Money

فناوری منجصربه‌فرد Safe Money از کسپرسکی لایه امنیتی جدید برای انجام عملیات بانکی آنلاین و خرید اینترنتی است. Safe Money هنگام مراجعه شما به وب‌سایت بانک‌ها یا فروشگاه‌های اینترنتی:

 • امنیت وب‌سایت را براساس فهرستی از شاخصه‌ها تایید می‌کند.
 • گواهینامه امنیتی وب‌سایت را برای اطمینان از قلابی نبودن یا تغییر مسیر بررسی می‌کند.
 • سیستم عامل شما را برای شناسایی آسیب‌پذیری‌هایی که امنیت بانکداری اینترنتی را به‌خطر می‌اندازد اسکن می‌کند.
 • برای امنیت بیشتر اطلاعات حساس شما پیشنهاد می‌کند که وب‌سایت‌های مشکوک را در حالت Safe Money بارگذاری کنید.

امنیت داخلی و شبکه

اینترنت منبع بزرگ بدافزارها و آلودگی‌هاست. Kaspersky Small Office Security برای محافظت از کسب و کار شما از این تهدیدات:

 • ترافیک و جابه‌جایی‌ها را در شبکه اسکن می‌کند.
 • وب‌سایت‌ها را برای شناسایی کدهای خرابکارانه اسکن می‌کند.
 • پیش از کلیک روی لینک‌ها، اعتبار و سلامت آنها را چک می‌کند.
 • حملات علیه سیستم‌های کامپیوتری و سرورها را شناسایی و مسدود می‌کند.
 • لینک‌های فیشینگ را که برای سرقت اطلاعات محرمانه و تجاری شما طراحی شده است را شناسایی و مسدود می‌کند.
 • شما را برابر هرزنامه‌ها ایمن نگه می‌دارد.
 • اسکریپ‌های آلوده را مسدود می‌کند.
 • تنطیمات فایروال را براساس نوع کاربری شما (خانه، محل کار یا مکان عمومی) به‌طور خودکار تنظیم می‌کند.

«صفحه‌کلید مجازی» و «صفحه کلید ایمن»

مهاجمان سایبری با استفاده از Keyloggerها و ابزار عکس‌برداری از صفحه نمایش می‌توانند شناسه و گذرواژه‌ها و اطلاعات کارت اعتباری شما را سرقت کنند. با وجود این فناوری‌های برتر Kaspersky Small Office Security برابر مهاجمان سایبری از شما دفاع می‌کند:

 • صفحه کلید ایمن: ابزاری برای ایجاد یک اتصال ایمن بین صفحه کلید فیزیکی و کامپیوتر
 • صفحه کلید مجازی: یک صفحه کلید مجازی که می‌تواند جایگزین صفحه کلید فیزیکی شده و برای وارد کردن اطلاعاتی نظیر رمزعبور یا کارت اعتباری قرار بگیرد. صفحه کلید مجازی هنگام ورود با وب‌سایت یک بانک یا فروشگاه اینترنتی به‌طور خودکار فعال شده و امکان سرقت اطلاعات را از بین می‌برد.

سیستم خودکار پیش‌گیری از نفوذ

برنامه‌های خرابکارانه از حفره‌ها و آسیب‌پذیری‌های موجود در اپلیکیشن‌ها برای سرقت اطلاعات شما استفاده می‌کنند. Kaspersky Small Office Security با برخورداری از سیستم خودکار پیش‌گیری از نفوذ به سه روش زیر از نفوذ بدافزارها به سیستم شما پیش‌گیری می‌کند:

 • کنترل فایل‌های اجرایی (exe)
 • نظارت بر کارکرد فایل‌های اجرایی برای شناسایی آسیب‌پذیری‌ها
 • کنترل فعالیت اپلیکیشن‌هایی که دچار آسیب‌پذیری هستند

سیستم ضدفیشینگ

برای اینکه به‌صورت اتفاقی وارد سایت‌های فیشینگ نشوید و اطلاعات حساس خود را دراختیار کلاهبرداران قرار ندهید، Kaspersky Small Office Security از شیوه‌های تحلیلی پیشرفته برای ارزیابی سلامت و امنیت وب‌سایت‌ها استفاده می‌کند.

URL Advisor

در صورتی که لینکی شما را به صفحات اینترنتی آلوده یا فیشینگ هدایت کند، URL Advisor با تغییر رنگ لینک مورد نظر شما را نسبت به آلودگی آن آگاه می‌کند.

File Advisor

پس از دانلود یک فایل یا اپلیکیشن از اینترنت Kaspersky Small Office Security با اتصال به سرویس ابری «شبکه امنیت کسپرسکی» شما را از سلامت یا آلودگی فایل شما آگاه می‌کند.

ضد هرزنامه

راهکار Kaspersky Small Office Security با بهره‌گیری از برترین فناوری ضدهرزنامه، بیش از پیش ایمیل‌های ناخواسته را فیلتر می‌کند.

ضد بنر

ماژول ضد بنر Kaspersky Small Office Security برای افزایش بهره‌وری شما پنجره‌های تبلیغاتی Pop-up را مسدود می‌کند.

مدیریت سیاست‌های تحت وب

ابزار مدیریت سیاست‌های تحت وب Kaspersky Small Office Security به شما امکان می‌دهد بر دسترسی کارکنان به اینترنت نظارت و کنترل داشته باشید:

مدیریت استفاده از اینترنت

با بهره‌گیری از قابلیت‌های مدیریتی وسیع می‌توانید دسترسی کارکنان به اینترنت را در ساعات مشخصی از روز محدود یا دسترسی به وب‌سایت‌های مشخصی را مسدود کنید.

جست و جوی ایمن (Safe Search)

برخی از موتورهای جست و جوی محبوب مانند گوگل دارای حالت جست و جوی ایمن هستند که از دسترسی به محتوای نامناسب جلوگیری می‌کند. با استفاده از Kaspersky Small Office Security همواره گشت و گذاری ایمن را در اینترنت تجربه خواهید کرد.

نظارت بر ارسال پیام فوری و شبکه‌های اجتماعی

به‌سادگی می‌توانید ارسال پیام فوری را محدود کنید تا کاربران فقط با افراد مشخصی در محیط کار امکان تماس و گفت‌و‌گو داشته باشند. همچنین می‌توانید سیاست‌هایی را برای محدود کردن فعالیت کارکنان در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک یا توییتر اعمال کنید.

کنترل دانلودها

برای کاهش ترافیک اینترنت و پیش‌گیری از دانلودهای غیرقانونی امکان دانلود انواع مشخصی از فایل‌ها مانند موسیقی یا تصاویر ویدیویی را مسدود کنید.

فهرست سیاه واژگان

Kaspersky Small Office Security به شما امکان می‌دهد یک فهرست سیاه از کلمات غیرمجاز را تعریف کنید تا هیچ پیامی حاوی این واژه‌ها در سازمان ارسال نشود. همچنین با هر بار استفاده از این واژه‌ها، کسپرسکی شما را محتوای گفت‌وگوها باخبر می‌کند.

رمزنگاری داده‌ها

رمزنگاری داده‌های تجاری راه مطمئنی برای محافظت از اطلاعات محرمانه به‌شمار می‌رود؛ اطلاعاتی که دسترسی افراد غیرمجاز به آن می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری داشته باشد. Kaspersky Small Office Security از امکانات رمزنگاری پیشرفته‌ای برخوردار است:

دریچه‌های ذخیره‌سازی ایمن

به‌آسانی می‌توانید دریچه‌های امنی را برای ذخیره‌سازی اطلاعات حساس و محرمانه ایجاد کنید. هر دریچه، رمزنگاری شده و دارای رمزعبور است و قادر خواهید بود دریچه‌ها را به‌وسیله ایمیل یا ابزارهای ذخیره‌سازی بین کامپیوترهای مجهز به Kaspersky Small Office Security جابه‌جا کنید.

دریچه‌های چندگانه

بنابر نیاز کسب و کار خود می‌توانید دریچه‌های ایمن بسازید و برای هر دریچه یک رمزعبور منحصربه‌فرد انتخاب کنید. به‌این ترتیب هریک از کارکنان دریچه ایمنی برای ذخیره‌ اطلاعات دراختیار خواهد داشت.

مدیریت رمزعبور

Kaspersky Small Office Security مدیریت گذرواژه‌ وب‌سایت و اپلیکیشن‌های تحت ویندوز را ساده می‌کند:

ذخیره‌سازی گذرواژه‌ها

تمام گذرواژه‌های شما در یک پایگاه داده ایمن ذخیره می‌شوند. کافیست تنها یک رمزعبور اصلی را به‌یاد داشته باشید و ابزار «مدیریت رمزعبور کسپرسکی» به‌جای شما تمام گذرواژه‌ها را به‌خاطر خواهد سپرد. شما می‌توانید پایگاه داده رمزنگاری شده گذرواژه‌ها را روی ابزار فلش ذخیره کنید و دراختیار کارکنان سیار قرار دهید.

گذرواژه‌های مطمئن

Kaspersky Small Office Security به‌طور خودکار برای حساب کاربری شما در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها یک رمزعبور مطمئن می‌سازد.

ورود خودکار

Kaspersky Small Office Security شناسه و رمزعبور شما را به‌یاد می‌سپارد تا زمانی که دوباره به یک وب‌سایت مراجعه می‌کنید به‌طور خودکار و بدون وارد کردن دوباره شناسه و رمز عبور به حساب کاربری خود وارد شوید. ابزار مدیریت رمزعبور کسپرسکی همچنین به‌طور خودکار شناسه و رمزعبور شما را در اپلیکیشن‌ها وارد می‌کند.

تکمیل خودکار فرم‌های آنلاین

با بهره‌گیری از Kaspersky Small Office Security می‌توانید فهرستی از اطلاعات شخصی خود بسازید تا زمانی که وب‌سایتی اطلاعات شما را درخواست کرد دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات نداشته باشید.

یادداشت‌های ایمن

ابزار مدیریت رمزعبور کسپرسکی یک دفتر یادداشت مجازی و رمزنگاری شده را دراختیارتان قرار می‌دهد. این دفتر یادداشت تنها از طریق ابزار مدیریت رمزعبور کسپرسکی و به‌وسیله گذرواژه‌ای که شما انتخاب کرده‌اید قابل دسترس خواهد بود.

تهیه فایل پشتیبان و بازیابی داده‌ها

سهولت در تهیه فایل پشتیبان (back-up) و بازیابی داده‌ها به این معنی است که در صورت نقص یا خرابی سیستم‌های کامپیوتری همواره به اطلاعات باارزش خود دسترسی خواهید داشت.

تهیه فایل پشتیبان از داده‌ها

Kaspersky Small Office Security به‌سادگی و به‌طور پیوسته از فایل‌های شما روی هارد دیسک، ابزارهای ذخیره‌سازی اکسترنال و سرورهای FTP و هر ابزار ذخیره‌سازی دیگری در شبکه نسخه پشتیبان تهیه می‌کند. فایل پشتیبان اطلاعات شما حتی روی سیستم‌هایی که مجهز به Kaspersky Small Office Security نیستند تنها با چند کلیک قابل بازیابی خواهد بود.

تهیه فایل پشتیبان آنلاین

قابلیت جدید Kaspersky Small Office Security ذخیره‌سازی فایل‌های پشتیبان را روی سرویس به‌اشتراک‌گذاری آنلاین Dropbox امکان‌پذیر می‌کند. با ذخیره کردن فایل‌های خود روی سرورهای ابری، با اتصال به اینترنت در هر لحظه و از طریق هر سیستمی می‌توانید به داده‌های خود دسترسی پیدا کنید.

تهیه فایل پشتیبان با برنامه زمانی

با Kaspersky Small Office Security می‌توانید زمان یا دوره زمانی مشخصی را (هر ساعت، هر روز، هر هفته، هرماه یا یک زمان مشخص) برای تهیه فایل پشتیبان از فایل‌های خود تعریف کنید.

پیش‌گیری از دسترسی غیرمجاز به فایل‌های پشتیبان

هر فایل پشتیبان می‌تواند یک رمزعبور منحصربه‌فرد داشته باشد تا امکان دسترسی افراد غیرمجاز به فایل‌های پشتیبان شما از بین برود.

ابزار جانبی

Kaspersky Small Office Security از دامنه‌ای از فناوری‌ها برای سهولت در امور گوناگون برخوردار است:

فایل خردکن

حذف فایل‌ها به‌تنهایی برای از بین بردن اطلاعات از روی هارد دیسک کافی نیست. مهاجمان سایبری با سرقت یا خرید سیستم‌های کامپیوتری و هارد دیسک‌های قدیمی می‌توانند فایل‌های حذف شده را بازیابی کنند. اما ابزار فایل خردکن Kaspersky Small Office Security اطلاعات محرمانه شما را کاملا نابود می‌کند.

PC Cleaner

با بهره‌گیری از این ابزار می‌توانید اطلاعاتی نظیر فایل‌های temporary، رجیستری، اطلاعات ورود به حساب‌های کاربری، کَش مرورگرها و اپلیکیشن‌ها و فایل‌ها موجود در سطل زباله سیستم را از بین ببرید.

تنظیمات اینترنت اکسپلورر

Kaspersky Small Office Security برای کاهش تهدیدات بدافزارها و محتوای اینترنتی آلوده به‌طور خودکار تنظیمات بهینه امنیتی مناسب را روی مرورگر اینترنت اکسپلورر اعمال خواهد کرد.

دیسک نجات

دیسک نجات ابزاری را برای پاکسازی سیستم‌ها از بدافزارها و بازیابی تنظیمات سیستم دراختیار شما قرار می‌دهد، حتی اگر سیستم عامل دچار آسیب شده باشد.

کنسول مدیریتی

هرچه مدیریت یک کنسول امنیتی آسان‌تر باشد زمان بیشتری برای پرداختن به کسب و کار خود خواهید داشت. Kaspersky Small Office Security از یک کنسول مدیریتی کارآمد با قابلیت‌های زیر برخوردار است:

مدیریت امنیت مرکزی

با ورود به کنسول مدیریتی از روی هرکدام از سیستم‌های تحت شبکه می‌توانید سیاست‌های امنیتی دلخواه خود را اعمال کرده و از اطلاعات هر سیستم فایل پشتیبان تهیه کنید.

امنیت Wi-Fi

کسپرسکی اتصال Wi-Fi شما را اسکن کرده و راهکارهایی را برای ارتقای امنیتی اتصال شما پیشنهاد می‌دهد.

به‌روزرسانی پیوسته پایگاه داده بدافزارها

Kaspersky Small Office Security به شما امکان می‌دهد تا برای کاهش بار ترافیک اینترنت، عملیات به‌روزرسانی سرور تنها از طریق یکی از سیستم‌ها انجام شود. سیستم مورد نظر تمام به‌روزرسانی‌ها را دانلود کرده و روی سایر سیستم‌های تحت شبکه توزیع می‌کند.

محافظت دستگاه‌های همراه برای بدافزارها

Kaspersky Small Office Security از دستگاه‌های همراه آندرویدی برابر تهدیدات زیر محافظت می‌کند:

 • ویروس‌ها
 • تروجان‌ها
 • کرم‌ها
 • جاسوس‌افزارها
 • بات‌ها و…

تمام فایل‌ها، اپلیکیشن‌ها، فایل‌های ارسالی از طریق ایمیل و فایل‌های چندرسانه‌ای به‌وسیله کسپرسکی اسکن می‌شود.

محافظت ابری و بی‌وقفه

Kaspersky Small Office Security علاوه بر ارائه راهکارهای پیش‌گیرانه مرسوم برای مقابله با بدافزارها از فناوری ابری نیز برای مقابله با آخرین تهدیدات امنیتی بهره می‌برد.

اسکن خودکار

وقتی برای اولین بار Kaspersky Small Office Security را فعال می‌کنید، اسکن تمام اپلیکیشن‌ها و فایل‌ها شما به‌طور خودکار آغاز می‌شود. همچنین می‌توانید اسکن‌های زیر را به‌صورت دستی انجام دهید:

 • اسکن کامل
 • اسکن پوشه‌ها
 • اسکن حافظه
 • اسکن اپلیکیشن‌ها نصب‌شده به‌وسیله کاربران

اینترنت همراه ایمن

مهاجمان سایبری به‌طور فزاینده دستگاه‌های همراه را هدف قرار می‌دهند، اما Kaspersky Small Office Security برای محافظت از کاربران ابزارهای همراه در دنیای وب از قابلیت‌های زیر برخوردار است:

گشت و گذار ایمن در دستگاه‌های همراه

کسپرسکی لینک‌های مشکوک به خرابکاری و کلاهبرداری را مسدود می‌کند؛ مانند لینک وب‌سایت‌های فیشینگ که اطلاعات بانکی شما را سرقت می‌کنند.

ارزیابی امنیت لینک‌های ارسالی به تلفن همراه

Kaspersky Small Office Security امنیت تمام لینک‌های ارسالی به گوشی‌های هوشمند آندرویدی را (از جمله لینک‌های ارسالی در قالب پیامک) ارزیابی می‌کند و درصورت مشکوک بودن لینک‌ها به شما هشدار می‌دهد.

سیستم ضدسرقت

تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند منبع بسیاری از اطلاعات محرمانه کاربران هستند؛ اطلاعات ارزشمندی که مهاجمان سایبری با دراختیار داشتن آنها می‌توانند به سیستم‌های سازمانی نفوذ کنند. فناوری‌های ضدسرقت پیشرفته Kaspersky Small Office Security به شما امکان می‌دهد تا درصورت سرقت یا گم‌شدن تلفن همراه، از امنیت اطلاعات خود مطمئن باشید.

قفل و مکان‌یابی

Kaspersky Small Office Security به شما امکان می‌دهد از راه دور به دستگاه خود دسترسی پیدا کنید. در این صورت قادر خواهید بود:

 • دسترسی به تمام اطلاعات محرمانه را مسدود کنید.
 • پیامی را روی دستگاه به‌نمایش درآورید (برای مثال درخواست کنید که تلفن همراه را به شما برگردانند).
 • موقعیت حدودی دستگاه را به‌وسیله GPS، GSM، Wi-Fi یا نقشه گوگل شناسایی کنید.

حذف داده‌ها

اگر نسبت به بازیابی گوشی گم‌شده یا دزدیده شده خود تردید دارید، به‌وسیله Kaspersky Small Office Security می‌توانید تمام اطلاعات موجود روی دستگاه خود را به شیوه‌های زیر از بین ببرید:

حذف اطلاعات کارت SD و داده‌های دیگر: تمام اطلاعات موجود روی کارت حافظه SD و اطلاعات دیگری نظیر فهرست تماس‌ها، حساب‌های کاربری ایمیل‌ها و شبکه‌های مجازی، پیامک‌ها، شماره‌ها و رویدادهای درج شده در تقویم گوشی را پاک کنید.

حذف اطلاعات کارت SD و راه‌اندازی مجدد دستگاه: با انتخاب این گزینه علاوه بر حذف تمام اطلاعات موجود روی گوشی و کارت SD، گوشی به حالت اولیه (Reset Factory) برمی‌گردد.

زنگ هشدار

درصورت گم کردن دستگاه آندرویدی خود می‌توانید زنگ هشدار گوشی را به صدا درآورید و تا زمانی که رمز محرمانه خود را وارد نکنید زنگ هشدار از کار نمی‌افتد.

Mugshot

با استفاده از این قابلیت، دستگاه آندرویدی شما از فردی که دستگاه را دراختیار دارد عکس می‌گیرد و برای شما ارسال می‌کند.

SIM Watch

اگر کسی سیم‌کارت گوشی شما را عوض کند، Kaspersky Small Office Security شماره سیم کارت جدید را به شما ارسال می‌کند تا بتوانید از قابلیت ضدسرقت گوشی استفاده کنید.

کد محرمانه

به‌منظور جلوگیری از حذف فناوری‌های امنیتی همراه کسپرسکی، هیچ کاربر یا اپلیکیشنی بدون دراختیار داشتن کد محرمانه شما قادر به ورود به اپلیکیشن‌های کسپرسکی نخواهد بود.

سیستم مدیریت ضدسرقت تحت وب

سیستم مدیریت ضدسرقت کسپرسکی یک درگاه اینترنتی است که:

 • برقراری ارتباط با دستگاه‌های گم‌شده را سهولت می‌بخشد.
 • اعمال فرمان‌هایی نظیر قفل و مکان‌یابی دستگاه، حذف داده‌ها، زنگ هشدار، Mugshot و SIM Watch را امکان‌پذیر می‌کند.
 • فهرستی از فعالیت‌های انجام گرفته به‌وسیله دستگاه و نتیجه فرمان‌های ضدسرقت را به شما گزارش می‌کند.

فیلترینگ تماس و پیامک

سرویس فیلترینگ تماس و پیامک به شما امکان می‌دهد:

 • شماره تلفن‌ها و پیامک‌های ناشناس را به‌طور خودکار یا دستی در فهرست سیاه یا فهرست سفید قرار دهید.
 • تماس‌ها و پیامک‌های بدون شماره را مسدود کنید.
 • یک حالت فیلترینگ را انتخاب کنید: فیلترینگ پیامک‌ها، فیلترینگ تماس‌ها یا فیلترینگ همزمان تماس‌ها و پیامک‌ها

محافظت از حریم خصوصی

Kaspersky Small Office Security ارتباطات خصوصی شما را از دید دیگران مخفی می‌کند. با سیستم محافظت از حریم خصوصیِ کسپرسکی می‌توانید:

 • شماره تلفن‌های خود را مخفی کنید.
 • تماس‌های دریافتی، تماس‌های خود و پیامک‌ها را مخفی کنید.
 • – فهرست تماس‌ها را مخفی کنید.