ضد ویروس کسپرسکی

Kaspersky PURE 3.0

Kaspersky PURE 3.0 بیشترین میزان حفاظت از کامپیوترهای خانگی را برای شما به ارمغان می آورد. این محصول یک راه حل امنیتی برای کامپیوتر های شخصی تمام اعضای خانواده است که از اطلاعات محرمانه، پسوردها، اسناد، عکس ها و دیگر موارد با اهمیت شخصی حفاظت می کند. در کنار آخرین تکنولوژی ضد ویروس، کسپرسکی ناب ویرایش ۲٫۰ حفاظتی در سطح بالاترو ویژگی های مدیریتی را نیز به همراه دارد – این ویژگی ها شامل امکان مدیریت تمام کامپیوترها در خانه توسط یک کامپیوتراست. این محصول ساده ترین و راحت ترین محصول مدیریتی برای امنیت کامپیوترهای شخصی تا به حال بوده است.

download-button

Kaspersky Internet Security 2015 

محصول اینترنت سکوریتی ۲۰۱۵ – شامل کلیه راهکارهای امنیتی موجود برای ایجاد محیطی امن و بدون نگرانی برای شما و خانواده تان می باشد. اینترنت سکوریتی هر آنچه که شما برای تجربه یک ارتباط ایمن با اینترنت را دارید فراهم می آورد.

   Kaspersky Internet Security – multi-device 2014

download-button

Kaspersky Antivirus 2015

نسخه جدید ۲۰۱۵ ضد ویروس کسپرسکی آمیخته ای از شیوه های سنتی دفاعی و دستاورد های نوین فن آوری برای آمادگی، استحکام و پایداری در برابر کد های مخرب است.کاربران غیر حرفه ای همواره درجستجوی محصولاتی هستند که به راحتی نصب و تنظیم می شوند و حرفه ای ها نیز محصولاتی می خواهند که علاوه بر سازگاری بیشتر، با نیازهای شخصی آنان نیز متناسب باشد.ضد ویروس کسپرسکی نسخه۲۰۱۳ به طور قابل توجهی با سیستم عامل های خانواده ویندوز مایکروسافت ( شامل ویندوزهای ۶۴ بیتی ) و دیگر برنامه های امنیتی در کامپیوترهای شخصی مانند فایروال ها سازگاری قابل قبولی دارد.

  Kaspersky Antivirus 2014

download-button

Kaspersky Internet Security For Android

امنیت در آندروید برای حفافظت از اطلاعات، هویت و دستگاه‌های شما
هرگاه صحبت ویروس‌ها، حملات اینترنتی، سرقت هویت و تبهکارانی می‌شود که قصد سرقت اطلاعات کارت اعتباری یا بانکی را …

  Kaspersky Internet Security for Android

download-button